ERB Erno

ERB Erno BIOGRAFIA

Na targu - przekupki przy straganach

Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 35 cm
35,5 x 45,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E Erb"