WYJADŁOWSKI Erwin

WYJADŁOWSKI Erwin BIOGRAFIA

Bez tytułu I (2014)

Technika:olej, płótno
Wymiary:140 x 180 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "ERWIN WYJADŁOWSKI | BEZ TYTUŁU | OLEJ NA PŁÓTNIE | 140 x 180 cm | 2014"