BROŻEK Eugeniusz

BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA

Arka Noego

Technika:akryl, płótno
Wymiary:45,5 x 63,5 cm
55,5 x 73,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "E. Brożek"
Opisany na blejtramie.

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]