GEPPERT Eugeniusz

GEPPERT Eugeniusz BIOGRAFIA

Jesienny pejzaż z kościołem

Technika:akwarela, gwasz, karton
Wymiary:59 x 84,5 cm (w świetle passe-partout)
92,5 x 117 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Eugeniusz Geppert"
L.g. widoczne drobne uszkodzenie podłoża.