GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Dziewczyna z warkoczem (2001)

Technika:olej, płótno
Wymiary:84,5 x 62 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Eugeniusz | Gerlach | 2001"
Opisany l.d.: "Kraków | 16/X"
Opis autorski na odwrocie.