GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Płonąca (1986)

Technika:olej, płótno
Wymiary:83 x 42 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "EGerlach | 1986"