GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Kobieta (2001)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 57 cm
106 x 64 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Eugeniusz Gerlach"
Opisany l.d.: "Kraków 12/IX 2001"