GORGOŃ Eugeniusz

GORGOŃ Eugeniusz BIOGRAFIA

Na pastwisku

Technika:olej, tektura
Wymiary:23,5 x 35 cm
39,5 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "E Gorgoń"