KRAWCZUK Eugeniusz

KRAWCZUK Eugeniusz BIOGRAFIA

Autoportret (1970)

Technika:olej, płyta
Wymiary:74 x 82 cm
84,5 x 91 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "KRAWCZUK | 1970 EUGENIUSZ"
Opisany l.g.: "Kochanemu | Tatusiowi | w dniu urodzin | od Gienia"