MUCHA Eugeniusz

MUCHA Eugeniusz BIOGRAFIA

Ewa (2000)

Technika:olej, tempera, akryl, płyta
Wymiary:58 x 40 cm
76 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "E. Mucha | 2000"
Opisany na odwrocie: "EUGENIUSZ MUCHA | EWA 2000 | OLEJ + TEMPERA 58 x 40 | SYGNATURA AKRYL"
Na odwrocie dedykacja autorska z 2003 roku.

PROWENIENCJA:
- zakup od artysty.