PIERZYŃSKI Eugeniusz

PIERZYŃSKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Napoleon eskortowany przez lansjerów Księstwa Warszawskiego

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 90 cm
99 x 70 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E Pierzyński"