PELLO Ewa

PELLO Ewa BIOGRAFIA

Latawce (1997)

Technika:pastel, papier
Wymiary:45 x 59 cm
69 x 82,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "EWA | PELLO | 97"