FRANIĆ Feliks

FRANIĆ Feliks BIOGRAFIA

Na hali (1929)

Technika:olej, tektura
Wymiary:37 x 27,5 cm
34 x 43 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. l.d.: "Feliks Franić | 1929"