WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA

Modlitwa Arabów

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
58,7 x 79 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "F. K Wygrzywalski."