WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz

WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz BIOGRAFIA

Przy ognisku

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
59 x 79 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "F. K. Wygrzywalski"