FOGTT Andrzej

FOGTT Andrzej BIOGRAFIA

Brda (2021)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:100 x 130 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "2021 Fogtt"
Opisany na odwrocie: "Fogtt | BRDA | 2021 | akryl | 100 x 130 cm"

Cena:36000,00 zł niedostepny