FOGTT Andrzej

FOGTT Andrzej BIOGRAFIA

Brda - świt (2020)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Fogtt 20"
Opisany na odwrocie: "16.XI | 2020 | akryl | Fogtt | BRDA"