JAŹWIECKI Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Młoda Arabka |
| Technika: | akwarela, kredka, papier |
| Wymiary: | 40,4 x 34,4 cm (w świetle) 54,7 x 47 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Fr Jaźwiecki" Na odwrocie metka z opisem. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |