JAŹWIECKI Franciszek

JAŹWIECKI Franciszek BIOGRAFIA

Młoda Arabka

Technika:akwarela, kredka, papier
Wymiary:40,4 x 34,4 cm (w świetle)
54,7 x 47 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Fr Jaźwiecki"
Na odwrocie metka z opisem.