STAROWIEYSKI Franciszek

STAROWIEYSKI Franciszek BIOGRAFIA

Akt siedzący (1996)

Technika:ołówek, papier
Wymiary:28,5 x 20,3 cm (w świetle passe-partout)
42,7 x 32,5 cm (z oprawą)
Sygnowany monogramem wiązanym l.śr.
Datowany l.śr.: "1696"

Do rysunku dołączony certyfikat autentyczności wydany przez syna artysty - Jana Mikołaja Biberstein-Starowieyskiego.