STAROWIEYSKI Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Akt siedzący (1996) |
| Technika: | ołówek, papier |
| Wymiary: | 28,5 x 20,3 cm (w świetle passe-partout) 42,7 x 32,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany monogramem wiązanym l.śr. Datowany l.śr.: "1696" Do rysunku dołączony certyfikat autentyczności wydany przez syna artysty - Jana Mikołaja Biberstein-Starowieyskiego. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |