STAROWIEYSKI Franciszek

STAROWIEYSKI Franciszek BIOGRAFIA

Kaligrafia (1999)

Technika:tusz, papier
Wymiary:19,8 x 28,8 cm (w świetle passe-partout)
32,5 x 42,5 cm (z oprawą)
Sygnowany monogramem wiązanym l.g.
Datowany l.g.: "1699"

Do rysunku dołączony certyfikat autentyczności wydany przez syna artysty
- Jana Mikołaja Biberstein-Starowieyskiego.