TUREK Franciszek BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kwitnąca jabłoń (1943-1944) |
Technika: | akwarela, karton |
Wymiary: | 35 x 50 cm 53 x 66,8 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d. "FrTurek | 19434" Opisany l.d.: "Z najszczerszymi | życzeniami | [nieczytelne]" Na odwrocie opisany ołówkiem: "Kwitnąca Jabłoń | gdzie dziś wyznaczono ulicę | imienia Michała Bałuckiego | w tyle zabudowania [nieczytelne] | przy ul. Król. Jadwigi -" PRACA NIEDOSTĘPNA |