TUREK Franciszek

TUREK Franciszek BIOGRAFIA

Kwitnąca jabłoń (1943-1944)

Technika:akwarela, karton
Wymiary:35 x 50 cm
53 x 66,8 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d. "FrTurek | 19434"
Opisany l.d.: "Z najszczerszymi | życzeniami | [nieczytelne]"
Na odwrocie opisany ołówkiem: "Kwitnąca Jabłoń | gdzie dziś wyznaczono ulicę | imienia Michała Bałuckiego | w tyle zabudowania [nieczytelne] | przy ul. Król. Jadwigi -"