MRÁZEK František

MRÁZEK František BIOGRAFIA

Praczki nad strumieniem

Technika:olej, tektura
Wymiary:49,5 x 34,5 cm
63,5 x 48,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Fr Mrazek."