PAUTSCH Fryderyk

PAUTSCH Fryderyk BIOGRAFIA

Pejzaż górski z rzeką

Technika:olej, płyta
Wymiary:42 x 63 cm
55 x 76,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "FPautsch"