LUBASZKA Grażyna

Grażyna Lubaszka - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Grażyny Lubaszki. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

LUBASZKA Grażyna
LUBASZKA GrażynaLUBASZKA GrażynaLUBASZKA Grażyna
Tytuł:Klotylda (1996)
Technika:olej, płyta
Wymiary:70 x 49,5 cm
82,5 x 62,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "LUBASZKA’96"
Opisany na odwrocie: "GRAŻYNA LUBASZKA | Klotylda | 1996 r"

GRAŻYNA LUBASZKA

Grażyna Lubaszka urodziła się w 1959 roku w Słupsku, zmarła w 2012 roku. Studiowała w Instytucie Wychowania Plastycznego WSP w Częstochowie. Dyplom z grafiki uzyskała w 1985 roku w pracowni Ryszarda Osadczego. Od 2001 roku artystka należała do Związku Polskich Artystów Plastyków.

Malarstwo Grażyny Lubaszki

Grażyna Lubaszka uprawiała malarstwo, rysunek, grafikę oraz ilustracją książek. W twórczości artystki wielokrotnie powracały postacie aniołów i diabłów. Z obrazów tej malarki emanuje aura bajkowości.

Grażyna Lubaszka - wystawy

Obrazy Grażyny Lubaszki były eksponowane na wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.

Przyjmujemy obrazy Grażyny Lubaszki na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Grażyny Lubaszki.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Grażyny Lubaszki, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Grażyny Lubaszki w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE OBRAZY GRAŻYNY LUBASZKI