BEDNARSKI Grzegorz

BEDNARSKI Grzegorz BIOGRAFIA

Z czaszką i butelką II (2002)

Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 30 cm
35 x 35 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "Z czaszką i butelką II | ol | 2002 | 30 x 30 | BEDNARSKI"