BEDNARSKI Grzegorz

BEDNARSKI Grzegorz BIOGRAFIA

Czaszka z rękawicą (2003)

Technika:olej, tektura
Wymiary:21,5 x 36 cm
39,5 x 54 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "Czaszka z rękawicą 2. | OL | 2003 | 21,5 x 36. | BEDNARSKI"