BIALIK H.

BIALIK H. BIOGRAFIA

Hucułka (1923)

Technika:pastel, papier
Wymiary:62 x 48 cm (w świetle oprawy)
72,5 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "H. Bialik | 23."