BIALIK H.

H. Bialik - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna. Wyniki aukcyjne.

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

BIALIK H.
Tytuł:Hucułka (1923)
Technika:pastel, papier
Wymiary:62 x 48 cm (w świetle oprawy)
72,5 x 58,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "H. Bialik | 23."
Sprzedane:XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2023)
Cena wywoławcza:1200 zł
Cena uzyskana:1400 zł

H. BIALIK

H. Bialik był artystą (lub artystką) czynnym zawodowo w pierwszej połowie XX wieku. Nic nie wiadomo o jego/jej tożsamości ani edukacji malarskiej. Prace sygnowane "H. Bialik" to najczęściej portrety huculskie zdradzające wpływy sztuki Teodora Axentowicza.

Przyjmujemy obrazy na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki - H. Bialik.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów H. Bialik w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].