KACPRZAK H.

KACPRZAK H. BIOGRAFIA

Rozlewisko (1997)

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:20 x 34,8 c
35 x 49,7 cm (z passe-partout)
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "H. Kacprzak 97"