KACPRZAK H.

H. Kacprzak - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna. Wyniki aukcyjne.

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

KACPRZAK H.
Tytuł:Rozlewisko (1997)
Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:20 x 34,8 c
35 x 49,7 cm (z passe-partout)
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "H. Kacprzak 97"
Cena wywoławcza:800 zł
złóż zlecenie

H. KACPRZAK

H. Kacprzak to artysta specjalizujący się w nastrojowym malarstwie pejzażowym. Nie są dostępne informacje o wykształceniu i biografii tego twórcy.

Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła, zapraszamy do kontaktu [link].