H. Moser & Cie

H. Moser & Cie BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy z motywem kwiatowym (XIX/XX w.)

Technika:złoto, emalia
Wymiary:35 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: z kamiennymi łożyskami, balansem kompensacyjnym oraz włosem Bregueta; sygnowany
koperta: kryta, numer 148012, złoto 14k
przedni dekiel: przyozdobiony tarczą z inicjałami oraz emaliowanymi kwiatami dekiel wewnętrzny: numer 148012, sygnowany
tarcza: emaliowana, sygnowana, z sekundnikiem
wskazówki: oryginalne
szkło: mineralne

Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY