TCHÓRZEWSKA Helena BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kompozycja kwiatowa (cykl V prac) (1988) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 74,5 x 24,6 cm (każdy) 76,7 x 27 cm (wymiary z oprawą, każdy) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "H.TCHÓRZEWSKA / 88" (każdy) Każda z prac opisana na odwrocie: "H. TCHÓRZEWSKA | "KOMPOZYCJA KWIATOWA" (numer I-V)" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
- [2025-09-15] 49. Aukcja Dzieł Sztuki (14 X 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |