TCHÓRZEWSKA Helena BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Kompozycja kwiatowa (cykl V prac) (1988) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 74,5 x 24,6 cm (każdy) 76,7 x 27 cm (wymiary z oprawą, każdy) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "H.TCHÓRZEWSKA / 88" (każdy) Każda z prac opisana na odwrocie: "H. TCHÓRZEWSKA | "KOMPOZYCJA KWIATOWA" (numer I-V)" PRACA NIEDOSTĘPNA |