TCHÓRZEWSKA Helena

TCHÓRZEWSKA Helena BIOGRAFIA

Kompozycja kwiatowa (cykl V prac) (1988)

Technika:olej, płótno
Wymiary:74,5 x 24,6 cm (każdy)
76,7 x 27 cm (wymiary z oprawą, każdy)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "H.TCHÓRZEWSKA / 88" (każdy)
Każda z prac opisana na odwrocie: "H. TCHÓRZEWSKA | "KOMPOZYCJA KWIATOWA" (numer I-V)"