DIETRICH Henryk

DIETRICH Henryk BIOGRAFIA

Kościół Najświętszego Salwatora w Krakowie (1922)

Technika:olej, tektura
Wymiary:31,5 x 23,5 cm
38,5 x 30 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Henryk Dietrich 1922"