HAYDEN Henryk

HAYDEN Henryk BIOGRAFIA

Martwa natura (1968)

Technika:litografia barwna, papier, edycja 126/150
Wymiary:49 x 65 cm (w świetle)
64,3 x 80,3 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowana p.d.: "Hayden 1968"