MUSIAŁOWICZ Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Z cyklu "Portrety" (1975/1976) |
| Technika: | technika mieszana, deska |
| Wymiary: | 108 x 18 cm 142,5 x 28 cm (z oprawą autorską) |
| Sygnowany i datowany śr.g.: "MUSIAŁOWICZ 1975/76." Opisany na odwrocie: "Z CYKLU | PORTRETY | AI 1976 | TECH. MIESZANA | 18 X 108 | MUSIAŁOWICZ" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |