MUSIAŁOWICZ Henryk

MUSIAŁOWICZ Henryk BIOGRAFIA

Z cyklu "Portrety" (1975/1976)

Technika:technika mieszana, deska
Wymiary:108 x 18 cm
142,5 x 28 cm (z oprawą autorską)
Sygnowany i datowany śr.g.: "MUSIAŁOWICZ 1975/76."
Opisany na odwrocie: "Z CYKLU | PORTRETY | AI 1976 | TECH. MIESZANA | 18 X 108 | MUSIAŁOWICZ"