POLICHT Henryk

POLICHT Henryk BIOGRAFIA

Tulipany (1943)

Technika:olej, tektura
Wymiary:56,5 x 30,5 cm (w świetle)
66,5 x 41 cm (z oprawą)
sygnowany l.d.: „Henryk Policht | 1943