POLICHT Henryk

POLICHT Henryk BIOGRAFIA

Pejzaż ze stogami (1921)

Technika:olej, tektura
Wymiary:33,5 x 48,7 cm
45 x 60,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "H. POLICHT. | .1921."
Na odwrocie pieczątka krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz.
Ubytki malatury widoczne na narożach podłoża.