SAJDAK Henryk

SAJDAK Henryk BIOGRAFIA

Kwiaciarki na Krakowskim Rynku

Technika:akwarela, papier
Wymiary:26,8 x 20,5 cm (w świetle passe-partout)
51 x 43,7 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "H. Sajdak"