SAJDAK Henryk

SAJDAK Henryk BIOGRAFIA

Rynek Główny w Krakowie

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:28 x 38 cm (w świetle passe-partout)
50 x 60 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "H. Sajdak"