SAJDAK Henryk

SAJDAK Henryk BIOGRAFIA

Widok na klasztor Norbertanek w Krakowie

Technika:olej, karton
Wymiary:27,5 x 38 cm (w świetle passe-partout)
47 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "H. Sajdak"