SZCZYGLIŃSKI Henryk

SZCZYGLIŃSKI Henryk BIOGRAFIA

Słoneczniki

Technika:olej, tektura
Wymiary:49,7 x 55 cm
64 x 68,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "H.Szczygliński"