UZIEMBŁO Henryk

UZIEMBŁO Henryk BIOGRAFIA

Krakowianka (1946)

Technika:gwasz, akwarela, papier
Wymiary:50 x 35 cm
64 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "HENRYK UZIEMBŁO | KRAKÓW 1946"
Lokalnie widoczne pofalowanie podłoża.