WANIEK Henryk

WANIEK Henryk BIOGRAFIA

Ostatni dzień podróży dookoła świata (2000)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 73 cm
71 x 84 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany na odwrocie: "OSTATNI DZIEŃ PODRÓŻY | DOKOŁA ŚWIATA | NOV 2000 | HENRYK WANIEK"