WANIEK Henryk

WANIEK Henryk BIOGRAFIA

Templum Salomoni VIII (2000)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60,5 x 73,5 cm
71,5 x 84,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany na odwrocie: "HENRYK WANIEK | OCT 2000 | TEMPLVM SALOMONI VIII"