WÓJCIK Henryk

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

Pejzaż o zachodzie słońca

Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 50 cm
52,5 x 62 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "HEN. WÓJCIK"