WÓJCIK Henryk

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

Pejzaż miejski z mostem

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 60 cm
60,5 x 70,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "HEN. WÓJCIK"
Płótno luźno naciągnięte na blejtram.