WÓJCIK Henryk

WÓJCIK Henryk BIOGRAFIA

Pejzaż z zagajnikiem (1982)

Technika:olej, płyta
Wymiary:50 x 57 cm
62 x 70 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "82 HEN. WÓJCIK"